dodaj do ulubionych        poleć znajomemu        mapa strony
szukaj:  


Język niemiecki
Podręczniki dla gimnazjum
Podręczniki dla szkół ponadgimnazjalnych
Kursy w wersji na tablicę interaktywną (DEMO do pobrania)
Podręczniki dla młodzieży i dorosłych
Podręczniki - język zawodowy
Przygotowanie do egzaminu
Gramatyka
Lektury
Materiały dla nauczycieli
Testy diagnostyczne online
Język angielski
Business English DVD
Short Course Series
Język hiszpański
Podręczniki - język zawodowy
Dla nauczycieli
Konsultanci metodyczni
Jesienna Akademia BC.edu
Oferta specjalna na zakup podręczników interaktywnych prima i studio d
Katalog do pobrania
Urządzenia multimedialne
Tablica interaktywna
Oprogramowanie edukacyjne
iDoctum: Biologia
iDoctum: Chemia
iDoctum: Fizyka
iDoctum: Matematyka
Interaktywne kursy językowe
Seria Phantom Cat DVD: angielski, francuski, hiszpański, włoski
Poradniki biznesowe
Biznes Bestseller
Samokształcenie w biznesie
ABC Profesjonalisty
99 porad, jak...
Poradniki biznesowo-językowe
Training International
Edukacja wczesnoszkolna
Henio Mądrek
 
Język hiszpański    Podręczniki - język zawodowy
 
 
 

Español Profesional 1


Grupa docelowa: dorośli i młodzież (16+) – lektoraty i kursy językowe
Poziom: A1

Dostosowane do potrzeb polskiego użytkownika!

Español Profesional 1 to kurs języka hiszpańskiego przygotowujący do Certificado de Español Comercial oraz do certyfikatu TELC z języka hiszpańskiego na poziomie Kurs skierowany jest do osób, które w jak najkrótszym czasie chcą nabyć lub odświeżyć umiejętność komunikowania się w języku hiszpańskim w sytuacjach zawodowych.
Podręcznik Español Profesional 1 składa się z 18 przejrzyście zbudowanych ośmiostronicowych rozdziałów (Lecciones).

Kurs Español Profesional 1 koncentruje się na praktycznej umiejętności komunikowania się w języku hiszpańskim w sytuacjach zawodowych, a w szczególności handlowych i biznesowych. Porusza m.in. zagadnienia z następujących dziedzin:

  • small talk,
  • prezentacja firmy i produktu,
  • negocjacje,
  • reklamacje.

Pierwsze dwie strony każdego z 18 rozdziałów podręcznika zawierają scenki z codziennego życia dwóch współpracujących ze sobą fikcyjnych firm: hiszpańskiej fabryki czekolady Torres y Compaña S.L. z Katalonii i niemieckiego przedsiębiorstwa cukierniczego Marz & Pan, tworząc urozmaicony, humorystyczny scenariusz, dzięki któremu uczący się poznają zwroty przydatne m.in. podczas:
  • podejmowania klientów w firmie,
  • podróży służbowych,
  • zebrań i konferencji,
  • negocjacji na targach i konferencjach,
  • służbowych rozmów telefonicznych,
  • korespondencji mailowej i listowej.
Kto chce odnieść sukces za granicą, musi znać dobrze nie tylko język, lecz także posiadać wiedzę o elementarnych normach zachowania w danym kraju.

Español Profesional 1 zwraca szczególną uwagę na standardy zachowania ludzi biznesu specyficzne dla krajów hiszpańskojęzycznych. Trzecia strona każdego rozdziału to Realidad hispánica – część poświęcona tematyce zawodowej i kulturowej Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Aktualne teksty, dotyczące np. zarządzania jakością czy globalizacji stwarzają interesujący temat do dyskusji.

Gramatyka w Español Profesional 1 podporządkowana jest celom komunikacyjnym i ma służyć przede wszystkim rozwijaniu zdolności mówienia. Jest ona krótko przedstawiona na czwartej stronie każdego rozdziału, a urozmaicone ćwiczenia gramatyczne i leksykalne, zamieszczone w A practicar (na czterech ostatnich stronach każdego rozdziału), gwarantują łatwą i efektywną naukę.

Na końcu podręcznika znajduje się suplement, który zawiera:
  • tablice poświęcone wymowie, ortografii, liczebnikom i odmianie czasowników,
  • przydatne zwroty,
  • nazwy geograficzne,
  • materiały do pracy w parach/grupach,
  • transkrypcje tekstów do słuchania, które nie znalazły się w Lecciones,
  • słownik chronologiczny (słowa występują w nim w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście) wraz z przekładem na język polski,
  • alfabetyczny słownik hiszpańsko-polski z odsyłaczami do tekstu.
Español Profesional 1 – Ćwiczenia to książka dla tych, którzy chcą pracować intensywniej w domu lub na kursie. Zeszyt podzielony jest na działy: Vocabulario, Gramatica i Comunicación. W zależności od potrzeb
można skupić się na wybranych zagadnieniach i dobrać odpowiedni materiał.


Dostępne pozycje - Español Profesional 1
Tytuł ISBN Cena
katalogowa
Więcej Sklep on-line
Poziom 0 - A1 +
Español Profesional 1, podręcznik 978-83-61059-64-6 56.00
Español Profesional 1, zeszyt ćwiczeń 978-83-61059-68-4 26.50
Español Profesional 1, płyty audio CD 978-83-61059-72-1 36.60
Poziom A1+ do B1
Español Profesional 2, podręcznik 978-3-464-20083-4 56.00
Español Profesional 2, zeszyt ćwiczeń 978-3-464-20084-1 26.00